Skip to content Skip to footer
Nuus
  • HELP ONS OM DIE BOEREVERENIGINGS TE HELP! VRYSTAAT-BRANDE | HOOPFONDS | ONS KORT JOU HULP! | NG KERK VRYSTAAT | Nedbank | Tjekrekening: 1178 097 218 | Takkode: 198765 | VERWYSING: VS-Brande | Navrae: Diens van Barmhartigheid Ds De la Harpe le Roux 083 232 1051 / dlh@ngkvs.co.za
  • HELP ONS OM DIE BOEREVERENIGINGS TE HELP! VRYSTAAT-BRANDE | HOOPFONDS | ONS KORT JOU HULP! NG KERK VRYSTAAT | Nedbank | Tjekrekening: 1178 097 218 | Takkode: 198765 | VERWYSING: VS-Brande | Navrae: Diens van Barmhartigheid Ds De la Harpe le Roux 083 232 1051 / dlh@ngkvs.co.za
  •  
Ekumenies Vennootskappe

Binne Suid Afrika

NGKA

NG KERK IN AFRIKA | VRYSTAAT | LESOTHO

VGKSA

VERENIGENDE GERFORMEERDE KERK IN SUID AFRIKA

RCA

REFORMED CHURCH AFRICA

VERSOENING

IN DIE NG KERK-FAMILIE

SARK

SUID AFRIKAANSE RAAD VAN KERKE

EVANGELICAL LUTHERAN

CHURCH IN SOUTHERN AFRICA

kontak ons span | Ekumeniese Vennootskappe | binne suid afrika
DR RIAAN STANDER
NGKA EN VGKSA | Vrystaat
myposduif@vox.co.za
DR WESSEL CRONJE
RCA-KWAZULU-NATAL | CTAM (Committee for Training and Ministry)
wesselcronje@xsinet.co.za
DS DE LA HARPE LE ROUX
SA RAAD VAN KERKE
NASIONAAL EN VRYSTAAT
dlh@ngkvs.co.za
116 | Maatskaplike NOODLYN