Skip to content Skip to footer
Nuus
  • HELP ONS OM DIE BOEREVERENIGINGS TE HELP! VRYSTAAT-BRANDE | HOOPFONDS | ONS KORT JOU HULP! | NG KERK VRYSTAAT | Nedbank | Tjekrekening: 1178 097 218 | Takkode: 198765 | VERWYSING: VS-Brande | Navrae: Diens van Barmhartigheid Ds De la Harpe le Roux 083 232 1051 / dlh@ngkvs.co.za
  • HELP ONS OM DIE BOEREVERENIGINGS TE HELP! VRYSTAAT-BRANDE | HOOPFONDS | ONS KORT JOU HULP! NG KERK VRYSTAAT | Nedbank | Tjekrekening: 1178 097 218 | Takkode: 198765 | VERWYSING: VS-Brande | Navrae: Diens van Barmhartigheid Ds De la Harpe le Roux 083 232 1051 / dlh@ngkvs.co.za
  •  
Clarens Hermitage

Verblyf Verwysings

Eienaar/Kontakpersoon wdt_ID Gastehuis Kontak nommer E-posadres Webtuiste
Karen van der Merwe 1 Cottage Pie 071 686 0222 info@cottagepieclarens.co.za
Andre & Rina Rall 2 His Vessel 082 462 6286 info@hisvessel.net
Sophia Tolken 3 God’s Gift 079 506 3400 sophiatolken@gmail.com
Diaan Human 4 Willow Villas 084 548 6485 diaanhuman77@gmail.com
Grace Irvine 5 Gracies Cottage 083 636 9893 stay@graceupongrace.co.za
Johan en Marlene Willemse 6 Knock Out View 082 084 2863 marlene@jomar.co.za
Johan en Marlene Willemse 7 Mooigezicht 082 084 2863 marlene@jomar.co.za
Trudy Clark 8 Rooikat Cottage 082 890 7839 info@rooikatcottage.co.za
Dons en Anneke Kritzinger 9 Herberg-Klein 082 455 9837 dons.kritzinger@gmail.com
Madelein en Johan Scholtz 10 Meander Stay 082 562 9795 info@meanderstay.co.za
Helen Pretorius 11 Klein Vrystaat 067 311 5699
Elaine Meijer 12 Bakgat 082 447 6015 elainemeijer38@gmail.com
Marlene van Heerden 13 Clarens Manor 082 859 7915 bookings@clarensmanor.co.za
Anel Lehman 14 Clarens Interiors Loft/The Studio 082 069 3635 anellehman@gmail.com
Heinrich en Bianca Pelser 15 Stonehaven 082 932 4910 a.m.revolver@gmail.com
Carla en Stefan Oberholzer 16 Overflow Cottage 079 696 7708 Carla@cphysio.co.za
Lella Farrel 17 Die Kruik 083 430 0805 lellafarrelcater@gmail.com
Mercia Engelbrecht 18 Camelot Guesthouse 083 287 3465 lm.engelbrecht66@gmail.com
Mercia Engelbrecht 19 Honeysuckle 083 287 3465 info@honeysuckle-clarens.co.za
Brenda Shepherd 20 Fairview Cottages 082 466 5410 fairviewclarens@gmail.com
Eienaar/Kontakpersoon Gastehuis Kontak nommer E-posadres Webtuiste
116 | Maatskaplike NOODLYN